Forma studia
Prezenční
Typ studia
Celoživotní
Jazyk studia
Výuka je v češtině
Den otevřených dveří
Podat přihlášku

Navštiv nás

2024Červenec
0
Srpen
0
Září
0
Říjen
0
Listopad
0
Prosinec
0
2025Leden
0
Únor
0
Březen
0
Duben
0
Květen
0
Červen
0

Garant studia

Mgr. Aneta Kohoutová

Filosofie má spoustu moderních podob. Já spojuji myšlenky filosofů s veřejným prostorem i každodenní realitou. Chci, aby lidé vnímali své okolí jako základ svobody a podíleli se na jeho přeměně. Změní to život všech. Ty můžeš taky. Najdi svoji identitu.

Mgr. Tomáš Foltýn
generální ředitel Národní knihovny České republiky

“Tým pedagogů Ústavu historických věd byl v době, kdy jsem studoval, perfektní. Podporovali studenty, intenzivně s nimi pracovali a byla tam celkově dobrá atmosféra. Byly to moc pěkně prožité roky po stránce studijní i v budování osobních vazeb.”

Rozhovor s Tomášem Foltýnem

Mgr. Pavlína Tomášová
projektová manažerka, Česká televize

Podílí na koordinaci vzdělávacích projektů ve Zpravodajství ČT24, zároveň iniciuje nové aktivity, jež mají za cíl zvýšit mediální gramotnost u žáků a studentů. Dramaturgyně pořadu UčíTelka, který byl nejsledovanějším pořadem pro děti ve věku 4-12 let. Přispívá odbornými články do periodik jako je například Filosofický časopis. Věnuje se také popularizaci filosofie.

Mgr. Michal Němeček

Vášeň pro historii může přerůst v kariéru. Michala fascinují osudy československých letců RAF. Kam to táhne tebe? Najdi svoji identitu.

Michal zároveň organizuje cyklus debat Čaj o páté, do kterého si zve zajímavé hosty z různých oborů.

Mgr. Věra Viktorie Jiroušková

Studium bez hranic. Viktorie natočila dokument o vztazích ve vězení. Očima antropologa zkoumá vězeňskou subkulturu, jak jednotlivé páry vnímají oboustranné odloučení během odnětí svobody. Vicky se bez kamery a foťáku nehne. Poznávat příběhy lidí můžeš i Ty. Najdi svoji identitu.

Poplatky za studium

TODO TEXT

Celoživotní studium

Kontakt s univerzitou

Sledujte nás

Pohlídej si termíny a informace

Zadej svůj e-mail a nic ti neunikne. My ti pošleme vše důležité k přijetí.