Forma studia
Kombinovaná
Typ studia
Doktorský
Titul
Získáš titul Ph.D.
Standardní délka studia
Studium na 4 roky
Jazyk studia
Výuka je v češtině
Den otevřených dveří
Počet přijatých minule
1
Uznání předchozího studia

Co tě naučíme?

Cílem studijního programu je příprava vysoce vzdělaných absolventů, kteří jsou schopni řešit vědecké a výzkumné úkoly základního a aplikovaného výzkumu s vazbou na problémy technické praxe, a to zejména v elektrotechnických a elektronických systémech v dopravě.

Absolventi této specializace mají, s ohledem na zaměření své disertační práce, hluboké znalosti o elektrických trakčních systémech v silničních a kolejových vozidlech, závislých trakčních energetických systémech, elektromobilitě, v bezpečnostních řídicích systémech v dopravě a v automatizační, radiokomunikační a senzorové technologii ve vozidlech a systémech.

Co po studiu?

  • Výzkumný pracovník ve výzkumných a vzdělávacích organizacích.
  • Pedagogický pracovník ve vzdělávacích organizacích.
  • Výzkumní a vývojoví pracovníci v průmyslových podnicích.
  • Manažeři ve výzkumu, vědě a vzdělávání.

Navštiv nás

2023Listopad
0
Prosinec
1
2024Leden
0
Únor
0
Březen
0
Duben
0
Květen
0
Červen
0
Červenec
0
Srpen
0
Září
0
Říjen
0
2023-12-02T00:00:00
2. 12. 2023 - 2. 12. 2023
09:30 - 14:00
Den otevřených dveří

Zajímá tě doprava a chceš poznat naši fakultu? Přijď v sobotu 2.12.2023 na Den otevřených dveří.

Představíme ti všechny studijní programy a specializace. Otevřené budou naše laboratoře, Dopravní sál i Výzkumné a výukové centrum v dopravě v Doubravicích. Současní studenti ti popovídají o studentském životě a na stánku ti zodpoví vše, co tě zajímá. 

Více informací: Dny otevřených dveří 2023/2024 | Univerzita Pardubice (upce.cz)

Tak si zapiš termín do kalendáře a doraz. Těšíme se na tebe.

Úspěšní studenti

Bc. Filip Soška

Videa, audio i křížovky. Naši školáci se chtějí učit moderně a interaktivně. Jsem součástí týmu, který takovou výuku pro středoškoláky navrhuje a zpracovává. Chci, aby pro současnou generaci bylo vzdělávání co nejvíce přirozené a bavilo ji. Poznej víc. Najdi svoji identitu.

Bc. Jan Pulda

Jsem součástí týmu, který zkoumá vlastnosti železničních vozidel. Studium mě připravilo na to, že mohu pomoci změnit a lépe využit vlaky na českých železnicích. A možná i zvýšit objem ekologicky přepravovaných nákladů. Připoj se taky. Najdi svoji identitu.

Bc. Zdeněk Sháněl

Zabývám se bezstykovými kolejemi. Tuto celosvětově používanou technologii náš tým detailně zkoumá, aby ji mohl dál rozvíjet a zlepšovat. Baví mě dělat věci, které mají smysl. Zkus to taky. Najdi svoji identitu.

Poplatky za studium

Studium je zdarma

Kombinované studium

Pokud budeš kombinovaný student, budeš hodně studovat doma sám. Tvůj rozvrh se bude skládat z nepravidelných konzultací s jednotlivými vyučujícími, které probíhají především v pátek a v sobotu přibližně 1x za 14 dní. Tato forma studia je vhodná pro ty, kteří například již pracují. Není nijak věkově omezená.

Kontakt s univerzitou

Sledujte nás

Pohlídej si termíny a informace

Zadej svůj e-mail a nic ti neunikne. My ti pošleme vše důležité k přijetí.